menu
۰
سبد خرید

خرید بدلیجات و اکسسوری

خرید انواع بدلیجات و اکسسوری زنانه و مردانه از جمله دستبند، انگشتر، گردنبند، بند عینک، آویز ساعت، النگو، آویز دستبند و گوشواره و سایر اکسسوری ها و بدلیجات
گردنبند توپ مرواریدی
گردنبند توپ مرواریدی
گوی مروارید بافی(طبیعی) زنجیر و قفل استیل به...
دستبند زنانه ونکلیف حدید
دستبند زنانه ونکلیف حدید
پلاک ونکلیف کریستالی سنگ حدید دودی طرح...
گوشواره سنتی سنگ طبیعی رگه دار آبی
گوشواره سنتی سنگ طبیعی رگه دار آبی
سنگ طبیعی رگه دار - آبی قلاب...
دستبند صدف رزگلد
دستبند صدف رزگلد
پلاک صدف طبیعی زنجیر کشویی استیل- رزگلد برای...
دستبند بته جقه و انار
دستبند بته جقه و انار
پلاک انار: استیل مروارید شل قرنز گوی نگین...
دستبند صدف و ژئود
دستبند صدف و ژئود
پلاک صدف طبیعی سبز کهکشانی سنگ آتشفشانی...
دستبند زنانه مونجق بافی و چرم
دستبند زنانه مونجق بافی و چرم
تریشه های چرمی ترکیبی چشم نواز از...
دستبند کشویی با پلاک مشکی و ورق طلا
دستبند کشویی با پلاک مشکی و ورق طلا
پلاک مشکی حاوی تکه هایی با...
دستبند کارتیه کشویی
دستبند کارتیه کشویی
جنس زنجیر کارتیه استیل است بند کشویی...
دستبند صدف طبیعی
دستبند صدف طبیعی
پلاک سنگ طبیعی صدف بند مخمل آسانسوری برای...
دستبند حدید
دستبند حدید
دستبند سنگ حدید- طرح پیکان رنگ بندی:...
دستبند مردانه کاسبرگ
دستبند مردانه کاسبرگ
استیل مشکی طرح کاسبرگ با نگین...
دستبند سنتی اوپال
دستبند سنتی اوپال
پلاک استیل طرح سنتی سنگ اوپال مات منگوله...
دستبند زنانه سنگ راف
دستبند زنانه سنگ راف
سنگ راف رنگ ترکیبی سفید و...
دستبند پلاک استیل نگین دار
دستبند پلاک استیل نگین دار
سنگ اونیکس سنگ حدید دودی پلاک استیل نگین...

خرید بدلیجات و اکسسوری زنانه و مردانه لوکس دارای رنگ ثابت

نیدورا مجموعه ای کامل از انواع اکسسوری و بدلیجات مردانه و زنانه را با بهترین کیفیت و رنگ ثابت و همچنین مناسب ترین قیمت ها گرد آوری کرده است. در انتخاب محصولات این مجموعه سعی بر آن بوده تا جدیدترین اکسسوری ها و بدلیجات لوکس عرضه شده و محولات کیفیت درخوری داشته باشند و از مواد حساسیت زا و با کیفیت پایین استفاده نشده باشد.این مجموعه شامل انواع انگشتر، گردنبند، دستبند، گوشواره، بند عینک،آویز ساعت، آویز دستبند، النگو،خرید بدلیجات استیل اصل با رنگ ثابت و اکسسوری مردانه می باشد و برای محصولات رنگ بندی های مختلف موجود می باشد. بدلیجات موجود در نیدورا از جنس های مختلفی همچون استیل باکیفیت، برنج و سنگهای زینتی با کیفیت می باشد. تنوع انواع بدلیجات و اکسسوری مردانه و زنانه بسیار زیاد بوده و طرح های سنتی و مدرن زیادی موجود است. در صفحه مخصوص به هرکدام از محصولات مشخصات و همچنین اجزای تشکیل دهنده اکسسوری و یا بدلیجات انتخابی نوشته شده و همچنین تصاویر مختلفی از آن موجود می باشد تا به شما در انتخاب کمک کند. بسیاری از بدلیجات موجود در این وبسایت قابلیت تغییر سایز دارند و همچنین همه این کالا ها قابلیت خریداری در تهران و همه شهرستان های ایران را با پرداخت آنلاین دارا هستند. برای خرید بدلیجات شیک در تهران ارسال توسط پیک انجام شده و در تاریخ و بازه زمانی انتخابی به دست شما خواهد رسید. در حال حاضر امکان پرداخت درب منزل برای محصولات این دسته وجود ندارد. برای خرید انواع بدلیجات و اکسسوری در شهرستانها ارسال توسط پست انجام خواهد شد. در صورتی که در شهر یا روستای مقصد امکان ارسال توسط پست پیشتاز موجود باشد ارسال توسط پست پیشتاز انجام خواهد شد و در غیر این صورت توسط پست معمولی در اولین زمان ممکن پس از خرید شما انجام خواهد شد.

نگهداری بهتر از بدلیجات و اکسسوری

نگهداری درست از اکسسوری ها و بدلیجات نقش مهمی در حفظ کیفیت و زیبایی آنها دارد. بدلیجات خود را همیشه خشک و تمیز نگهداری کنید. اکسسوری هایی مانند انگشتر زنانه، النگو و دستبند زنانه همیشه در معرض تماس با مواد آرایشی و بهداشتی و کرم های مختلف قرار دارند. این مواد باعث خوردگی و کدر شدن بدلیجات و اکسسوری ها می شود. وقتی به بدلیجات خود نیاز ندارید آنها را جدا کنید تا کمتر در معرض آب و مواد شوینده دیگر قرار بگیرند، این مطلب حتی در مورد زیورآلات نقره هم صدق می کند. زیورآلات و اکسسوری های خود را در جعبه مخصوص به نگهداری زیورآلات بر روی هم انبار نکنید و آنها را بصورت جداگانه در آن جعبه های خود قرار دهید تا از گره خوردگی و شکستی اتصالات جلوگیری شود. همچنین بهتر است قبل از استفاده از عطر و ادکلن و یا افتر شیو برای مردان اکسسوری های خود را که ممکن است در معرض پاشش عطر قرار بگیرند مانند گوشواره، گردنبند زنانه و مردانه و غیره را جدا کنید.