menu
۰
سبد خرید

خرید بدلیجات و اکسسوری

خرید انواع بدلیجات و اکسسوری زنانه و مردانه از جمله دستبند، انگشتر، گردنبند، بند عینک، آویز ساعت، النگو، آویز دستبند و گوشواره و سایر اکسسوری ها و بدلیجات

نیدورا مجموعه ای کامل از انواع اکسسوری و بدلیجات مردانه و زنانه را با بهترین کیفیت و رنگ ثابت و همچنین مناسب ترین قیمت ها گرد آوری کرده است. در انتخاب محصولات این مجموعه سعی بر آن بوده تا جدیدترین اکسسوری ها و بدلیجات لوکس عرضه شده و محولات کیفیت درخوری داشته باشند و از مواد حساسیت زا و با کیفیت پایین استفاده نشده باشد.این مجموعه شامل انواع انگشتر، گردنبند، دستبند، گوشواره، بند عینک،آویز ساعت، آویز دستبند، النگو،خرید بدلیجات استیل اصل با رنگ ثابت و اکسسوری مردانه می باشد و برای محصولات رنگ بندی های مختلف موجود می باشد. بدلیجات موجود در نیدورا از جنس های مختلفی همچون استیل باکیفیت، برنج و سنگهای زینتی با کیفیت می باشد. تنوع انواع بدلیجات و اکسسوری مردانه و زنانه بسیار زیاد بوده و طرح های سنتی و مدرن زیادی موجود است. در صفحه مخصوص به هرکدام از محصولات مشخصات و همچنین اجزای تشکیل دهنده اکسسوری و یا بدلیجات انتخابی نوشته شده و همچنین تصاویر مختلفی از آن موجود می باشد تا به شما در انتخاب کمک کند. بسیاری از بدلیجات موجود در این وبسایت قابلیت تغییر سایز دارند و همچنین همه این کالا ها قابلیت خریداری در تهران و همه شهرستان های ایران را با پرداخت آنلاین دارا هستند.

خرید بدلیجات و اکسسوری
گردنبند استیل و صدف طبیعی
زنجیر و یراق آلات گردنبند استیل......
خرید بدلیجات و اکسسوری
گردنبند توپ مروارید طبیعی
گوی مروارید بافی(طبیعی) زنجیر و قفل استیل به......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند زنانه ونکلیف حدید
پلاک ونکلیف کریستالی سنگ حدید دودی طرح......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند زنانه مونجق بافی و چرم
تریشه های چرمی ترکیبی چشم نواز از......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند صدف طبیعی
پلاک سنگ طبیعی صدف بند مخمل آسانسوری برای......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند مردانه کاسبرگ
استیل مشکی طرح کاسبرگ با نگین......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند چشم و نظر سواروفسکی
پلاک دستبند استیل میباشد کف پلاک صدف......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند چشم و نظر صدف
پلاک دستبند از صدف طبیعی میباشد......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند تاج استیل و حدید هفت رنگ
پلاک دستبند استیل با نماد تاج......
خرید بدلیجات و اکسسوری
نیم ست اشک گریستال لاجوردی
قلاب گوشواره استیل است فلز استفاده شده......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند صدف مشکی و حدید زنانه
پلاک دستبند صدف مشکی سنگ های......
خرید بدلیجات و اکسسوری
نیم ست آمیتیس
سنگ لوزی حجیم و فرم دار......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند کشویی صدف و حدید
سنگ صدف رنگ نسکافه ای طرح......
خرید بدلیجات و اکسسوری
دستبند کشی صدف و حدید ونکلیف
سنگ صدف طرح دایره حدید ونکلیف......
خرید بدلیجات و اکسسوری
گردنبند بلند رومانتویی سواروفسکی
سنگ های داخل گردنبند: رزکوارتز-حدید کروی......

خرید بدلیجات و اکسسوری زنانه و مردانه لوکس دارای رنگ ثابت

برای خرید بدلیجات شیک در تهران ارسال توسط پیک انجام شده و در تاریخ و بازه زمانی انتخابی به دست شما خواهد رسید. در حال حاضر امکان پرداخت درب منزل برای محصولات این دسته وجود ندارد. برای خرید انواع بدلیجات و اکسسوری در شهرستانها ارسال توسط پست انجام خواهد شد. در صورتی که در شهر یا روستای مقصد امکان ارسال توسط پست پیشتاز موجود باشد ارسال توسط پست پیشتاز انجام خواهد شد و در غیر این صورت توسط پست معمولی در اولین زمان ممکن پس از خرید شما انجام خواهد شد.

نگهداری بهتر از بدلیجات و اکسسوری

نگهداری درست از اکسسوری ها و بدلیجات نقش مهمی در حفظ کیفیت و زیبایی آنها دارد. بدلیجات خود را همیشه خشک و تمیز نگهداری کنید. اکسسوری هایی مانند انگشتر زنانه، النگو و دستبند زنانه همیشه در معرض تماس با مواد آرایشی و بهداشتی و کرم های مختلف قرار دارند. این مواد باعث خوردگی و کدر شدن بدلیجات و اکسسوری ها می شود. وقتی به بدلیجات خود نیاز ندارید آنها را جدا کنید تا کمتر در معرض آب و مواد شوینده دیگر قرار بگیرند، این مطلب حتی در مورد زیورآلات نقره هم صدق می کند. زیورآلات و اکسسوری های خود را در جعبه مخصوص به نگهداری زیورآلات بر روی هم انبار نکنید و آنها را بصورت جداگانه در آن جعبه های خود قرار دهید تا از گره خوردگی و شکستی اتصالات جلوگیری شود. همچنین بهتر است قبل از استفاده از عطر و ادکلن و یا افتر شیو برای مردان اکسسوری های خود را که ممکن است در معرض پاشش عطر قرار بگیرند مانند گوشواره، گردنبند زنانه و مردانه و غیره را جدا کنید.