menu
۰
سبد خرید

چگونه هل را پودر کنیم


حتما برای ساخت ادویه های گوناگون به پودر هل نیاز پیدا کرده اید. پودر هل در ادویه ای مختلفی از جمله انواع بسیاری از ادویه های هندی کاربرد دارد. برای ساخت پودر هل به روش زیر عمل کنید.

طرز تهیه پودر هل با استفاده از آسیاب قهوه


اگر در منزل خود آسیلب قهوه داشته باشید استفاده از آن روش مناسبی برای ساخت پودر هل است.بهتر است ابتدا پوسته خارجی آن را با ضربه زدن بر روی آن جدا نمایید، سپس دانه ای هل را درون آسیاب ریخته و پودر نمایید.

چگونه هل را پودر کنیم | نیدورا

روش ساخت پودر هل با وردنه


اگر اسیاب قهوه ندارید برای ساخت پودر هل می توانید از وردنه استفاده کنید. برای این کار بهتر است ابتدا پوست دانه های هل را جدا کرده و آن ها را بر روی یک سطح صاف مثلا یک تخته بریزید. سپس مقداری شکر بر روی آن ها بریزید. این شکر باعث افزایش استحکاک و در نتیجه بهتر پودر شدن آنها می شود.

عناوین جستجو شده مرتبط:
how to make cardamom powder, how to powder cardamom, home made cardamom powder, چگونه هل را پودر کنیم، چگونه پودر هل درست کنیم، راه های پودر کردن هل، روش های پودر کردن هل، طرز تهیه پودر هل ، را های پودر کردن هل، روش آسیاب هل، طرز تهیه پودر هل، پودر هل چیست، طرز آسياب كردن هل، طرز ساييدن هل، کوبیدن هل، طرز ساییدن هل سبز، طرز تهیه هل ساییده