menu
۰
سبد خرید

چگونه دانلود کنیم


هرچند این یک پرسش بسیار کلی است و بهینه ترین راه ها برای دانلود و ذخیره فایلهای مختلف اندکی باهم تفاوت دارند ، اما در این مقاله به توضیح مهمترین روشهای دانلود فایلهای گوناگون می پردازیم .

دانلود عمومی فایل ها


در نظر داشته باشید که همه فایلهای در دسترس در وب ( موسیقی ، فیلم ، تصویر ، فایل متنی ، PDF و .... ) دارای آدرسی مشخص می باشند که این آدرس در اکثر مواقع ثابت و در برخی موارد به صورت پویا ( داینامیک ) ساخته می شود. برای دانلود فایلها در اینترنت می توانید از ابزارهای گوناگونی استفاده نمایید. ابتدایی ترین روش برای دانلود یک فایل استفاده از مروگر کامپیوتر و یا وسیله همراه شما مانند تبلت یا موبایل می باشد .

برای این کار در ویندوز روی لینک دانلود کلیک راست نموده و سپس Save link as و یا Save target as را انتخاب می نماییم. با این کار از شما خواسته می شد که فولدر مورد نظر برای دانلود را انتخاب نمایید.

به یاد داشته باشید که در در مرورگرهای مختلف می توان فولدر پیش فرضی به این منظور در نظر گرفت .
اگر قصد دانلود با مرورگرها را دارید به شما Chrome را پیشنهاد می نماییم.

همین کار را برای تلفن های همراه می توان با لمس لینک و نگه داشتن انگشت روی آن انجام داد.

برای انتخاب و دانلود چندین فایل در ویندوز می توانید کلید Ctrl را نگه داشته و روی لینک های مختلف کلیک نمایید و در برای سیستمهای مک از command استفاده نمایید.

دانلود توسط دانلود منیجر (Download Manager )


برای دانلود فایلهای مختلف می توانید از download manager یا Download accelerator استفاده نمایید . این نرم افزارها سرعت دانلود را با استفاده حداکثر از پهنای باند و استفاده از چند نقطه برای دانلود افزایش می دهدند.

به یاد داشته باشید که استفاده از این نرم افزارها باعث اشغال تمام پهنای باند اینترنت شما و در نتیجه کند شدن ارتباط باقی سیتمهایی که از همان مودم جهت ارتباط با اینترنت استفاده می کنند می شود.

یک ترفند ساده برای افزایش سرعت دانلود در IDM
بعد از ورود به برنامه ( IDM ( Internet Download Manager بر روی Option (عکس چرخ دنده) کلیک کنید . درصفحه باز شده به تب Connection بروید.
نوع کانشکن را بر روی High Speed قرار داده و تعداد بیشترین کانکشن (Default max conn. no. )را بر روی عدد 32 قرار دهید با این کار هر فایل به 32 قسمت تبدیل میشود و دانلود منیحر از پهنای باند موجود حد اکثر استفاده را می نماید.

دانلود فایلهای تورنت ( Torrent )


برای دانلود فایلهای تورنت می توانید از نرم افزار G3 torrent یا nano Torrent استفاده نمایید . توضیحات کاملتر در مورد فایلهای تورنت و نحوه دانلود آنها را اینجا بخوانید:


دانلود ویدئو از یوتیوب و دیگر سایت های ارائه دهنده ویدئو


برای دانلود فایلهای ویدئو از روی پلیرهای فلش از Flash Get و برای دانلود از تمامی پلیرها از Download manager استفاده نمایید.

عناوین جستجو شده مرتبط:
چگونه دانلود کنیم ، چطور دانلود کنیم ، روش دانلود کردن ، دانلود سریعتر ، دانلود با موبایل ، how to download , how to download with m with mobile , how to download with android , how to download with ios , how to download in windows , how to download in mac , دانلود با اندرویید ، دانلود با آی او اس , ترفندهای دانلود

فروش ویژه بدلیجات و اکسسوری به مدت محدود
برای مشاهده و خرید بر روی لینک زیر کلیک کنید

بدلیجات و اکسسوری