menu
۰
سبد خرید

چگونه اسباب بازی درست کنیم به همراه آموزش ساخت اسباب بازی در خانه


ساختن اسباب بازی میتواند سرگرمی مفرحی برای بچه ها باشه. اسباب بازی درست کردن خلاقیت بچه ها رو افزایش داده و همچنین اسباب بازی که توسط خود کودکان ساخته بشه حتما جذابیت بیشتری خواهد داشت. در ادامه این مطلب روش ساخت چندین اسباب بازی خانگی بسیار ساده رو که نیاز به ساده ترین مواد اولیه دارند توضیح خواهیم داد. در ادامه خواهد دید که چطوری به راحتی اسباب بازی درست کنیم. لطفا اگه این مطلب رو دوست داشتید اون رو با بقیه دوستانتون به اشتراک بگذارین.

چگونه خمیر بازی درست کنیم


در ادامه این مطلب برای درست کردن اسباب بازی به سراغ درست کردن یکی از هیجان انگیز ترین اسباب بازی ها یعنی خمیر بازی می رویم. ساخت خمیر بازی در خانه بسیار ساده و بسیار لذب بخش است. دستورالعمل ذکر شده برای تهیه یک توپ خمیر بازی می باشد و شما برای ساخت توپ های بیشتر می توانید همین دستورالعمل را برای رنگ های دیگر نیز تکرار کنید.
خوب بریم سراغ مواد لازم. مواد لازم برای ساخت یک توپ خمیر بازی عبارت است از: ۸ قاشق غذاخوری آرد ساده، ۲ قاشق غذاخوری نمک، ۶۰ میلی لیتر آب گرم ، رنگ خوراکی که در صورت عدم دسترسی به آن می توانید از زردچوبه استفاده نمایید. یک قاشق غذاخوری روغن گیاهی.
زمان تقریبی برای درست کردن این اسباب بازی ۱۰ دقیقه است.

مراحل ساخت:
ابتدا نمک و آرد را در یک کاسه بزرگ با هم مخلوط کنید. سپس در یک کاسه دیگر آب را با چند قطره رنگ خوراکی رنگی کنید خوب به هم بزنید دقت کنید که برای بدست آوردن خمیری با ساختار یکپارچه در همه مراحل محتویات خوب با هم مخلوط شوند.
حالا آب رنگی و کاسه مخلوط نمک و آرد را با هم مخلوط کرده و با یک قاشق خوب به هم بزنید.
سپس روغن را به آنها اضافه کرده و دوبار خوب به هم بزنید.
سطحی صاف را مقداری آرد پاشیده و خمیر را بر روی آن قرار دهید و خوب ورز بدهید. اگر خواستید رنگ آمیزی قوی تری داشته باشید می توانید دوباره چند قطره رنگ خوراکی به آن اضافه کنید.
برای نگهداری از آن میتوانید آن را درون یک کیسه فریزر مه هوای آن خارج شده است قرار دهید و همچنین میتوانید از همین ترکیب برای ساخت خمیر بازی های دیگر با رنگ های مختلف استفاده نمایید.

عناوین جستجو شده مرتبط: چطوری اسباب بازی درست کنیم.خرید اسباب بازی چگونه اسباب بازی دخترانه درست کنیم. چگونه میتوانیم در خانه اسباب بازی دخترانه یا پسرانه درست کنیم. چگونه در خانه اسباب بازی درست کنیم. آموزش ایخت اسباب بازی در منزل. آموزش ساخت اسباب بازی در خانه. چگونه در خانه اسباب بازی درست کنیم.how to make homemade toys. how to make toys at home. tutorial for making toys at home.ساخت خمیر بازی در خانه. درست کردن خمیر بازی ساده در خانه. درست کردن انواع اسباب بازی و خمیر بازی در خانه. how to make a play dough. how to make a homemade play dough. چطوری در خانه اسباب بازی درت کنیم.ساخت عروسک اسباب بازی. ساخت عروسک و آدمک اسباب بازی در خانه و به سادگی.