menu
۰
سبد خرید

چگونه ایمیل بفرستیم


ارسال و دریافت ایمیل بسیار ساده است .برای ارسال و یا دریافت شما نیاز به یک ارائه دهنده سرویس ایمیل ( پست الکترونیک ) دارید. سایت های زیادی در اینترنت این امکان را به صورت رایگان برای شما فراهم می کنند.
برای فرستادن ایمیل ابتدا باید یک حساب کاربری در یکی از سایت های ارائه دهنده این سرویس ایجاد نمایید. در مقاله ″چگونه ایمیل بسازیم″ به صورت کامل مراحل ایجاد یا ساخت ایمیل در سایت های گوناگون توضیح داده شده است.
برخی از سایت های ارائه دهنده سرویس ایمیل مجانی عبارتند از:
mail.yahoo.com
gmail.com
outlook.com

چگونه با جیمیل ، ایمیل ارسال کنیم


برای این کار پس از ثبت نام در سایت جیمیل و وارد شدن به آن ( در مقاله ″چگونه ایمیل بسازیم″ توضیح آن داده شده است ) مراحل زیر را انجام می دهیم:
پس از وارد شدن به حساب جیمیل روی دکمه compose کلیک می نماییم

سپس در فضایی که سمت راست و پایین صفحه ایجاد می شود برای ارسال ایمیل استفاده می کنیم. به یاد داشته با شید که برای ارسال ایمیب باید ایمیل شخص مورد نظر را داشته باشید و آن را در قسمت بالای کادر مربوطه همانند تصویر پایین بنویسید. سپس عنوان ایمیل و متن مورد نظر را وارد کرده و با زدن دکمه Send ایمیل را ارسال نمایید.

چگونه با یاهو ایمیل ارسال کنیم


برای ارسال ایمیل از طریق یاهو هم بعد از ساخت اکانت ( حساب کاربری ) یاهو به آدرس http://mail.yahoo.com رفته و از قسمت بالا سمت چپ گزینه Compose را انتخاب می نماییم. باقی مراحل مانند ارسال ایمیل از طریق جیمیل می باشد.

عبارت های جستجو شده مرتبط:
چگونه ایمیل بفرستم ، چگونه با ایمیل جیمیل ایمیل ارسال و دریافت کنیم ، چگونه با ایمیل یاهو ایمیل بزنم ، چگونه برای کسی ایمیل بفرستیم ، چگونه با جیمیل ایمیل بفرستیم ، چجوری ایمیل ارسال کنیم ، چطور ایمیل ارسال کنم. how to send email , how to send email via gmail , how to send email via yahoo