menu
۰
سبد خرید

چگونگی نصب اینستاگرام روی گوشی


برای نسب اینستاگرام بر روی گوشی روش های گوناگونی وجود دارد. در این مطلب به توضیح روش نصب اینستاگرام بر روی گوشی های اندروید و آی او اس خواهیم پرداخت.

راهنمای نصب اینستاگرام بر روی اندروید


برای نصب اینستاگرام بر روی گوشی های اندروید می توانید از گوگل پلی استور (playstore) استفاده نمایید.البته ما گوگل پلی استور را از این جهت پیشنهاد میکنیم که منبع اصلی دانلود و نصب نرم افزار های اندروید بوده و همچننی جدیدترین بروز رسانی ها اول بر روی این پلتفرم قرار می گیرند. پس برای نسب اینستاگرام بر روی اندروید به سراغ بقیه پلتفرم ها نرفته و اینستاگرام را از آنجا نسب کنید.
پس از نصب و اجرای اینستاگرام می توانید از طریق ایمیل یا شماره تلفن حساب اینستاگرام خود را ساخته و از این اپلیکیشن استفاده نمایید.

راهنمای نصب اینستاگرام بر روی آی او اس


برای نصب اینستاگرام بر روی گوشی های آی او اس ( آیفون) و یا آیپد از اپ استور استفاده نمایید. همانطور که در مطالب بالا در مورد اندروید مطرح کردیم بهترین و ساده ترین و امن ترین روش برای نصب اپلیکیشن های مختلف استفاده از عرضه کننده اصلی آن سیستم عامل است که برای IOS اپ استور اپل (apple app store) می باشد.

استفاده از اینستاگرام بدون نیاز به نصب اپلیکیشن اینستاگرام


حتما برای شما پیش آمده که بخواهید بر روی کامپیوتر شخصی خود از اینستاگرام استفاده نمایید و یا قابلیت نصب اینستاگرام بر روی گوشی برای شما به هر دلیلی از جمله کم بودن حافظه باقی مانده و یا قدیمی بودن ورژن سیستم عامل و غیره مقدور نباشد. شما با وارد شدن به وب سایت اینستاگرام (instagram.com) می توانید بدون نیاز به نصب اپلیکیشن و تنها با ساختن حساب کاربری و یا ورود به حساب کاربری قبلی اینستاگرام خود از این خدمات استفاده کنید.

چگونگی نصب اینستاگرام روی گوشی  | نیدورا

کلمات جستجو شده مرتبط:
نصب اینستاگرام بر روی گوشی های آی او اس، نصب اینستاگرام بر روی آیفون، نصب اینستاگرام بر روی گوشی سامسونگ، نصب اینستاگرام برروی آیپد، نصب اینستاگرام بر روی ال جی، نصب اینستاگرام از کافه بازار، نصب اینستاگرام از گوگل پلی، نصب اینستاگرام از اپ استور، how to install Instagram from app store, how to install Instagram from google play, how to install Instagram on iPhone, how to install Instagram on android, how to install Instagram on Samsung, how to install Instagram,m on lg, how to install Instagram on Huawei