menu
۰
سبد خرید

انواع نمادها در بدلیجات


طرح ها و اشکال مختلفی که در بدلیجات به کار می‌روند علاوه برای زیبایی و چشم‌گیر بودن می‌توانند یک مفهوم خاص را منتقل کنند. این مفاهیم خاص در واقع نماد هایی هستند که در بدلیجات به کار می‌روند مثل نماد قلب، پروانه یا اشکال هندسی. اگر قصد خرید بدلیجات برای خودتان را دارید چه چیزی بهتر از این که یک نماد با معنی خاص را انتخاب کنید. حتی اگر قصد خرید بدلیجات برای یکی از عزیزانتان را داشته باشید، هدیه شما با در بر داشتن یک معنی خاص فرد مورد نظر شما را بیشتر خوشحال می‌کند.
بدلیجات با نماد های خاص می‌توانند یک شیء خاص برای ما باشند و علاقه ما در طی زمان به آن‌ها ثابت بماند. ب توجه به اینکه بدلیجات ممکن است در طول زمان زیبایی اولیه خود را از دست می‌دهند راه‌حل ماندگار تر خرید بدلیجات با رنگ ثابت یا براق کردن بدلیجات است.

نماد بی‌نهایت در بدلیجات


این نماد که ممکن است شمارا به یاد ریاضی دوران دبیرستان یا دانشگاه بیاندازد، امروزه در دنیای بدلیجات مفهومی زیباتر و تاریخی را در خود جای داده است. این نماد در فرهنگ‌های مختلف معناهای مختلفی پذیرفته است، برای مثال در کشور هند نماد برابری بین زن و مرد، در یونان به معنای کمال و در روم باستان به معنی شایستگی است. به طور کلی مفهومی که برای این نماد در بیشتر فرهنگ ها جا افتاده است، مفهوم پایان ناپذیر بودن و نبودن هیچ‌گونه محدودیتی است. در خرید بدلیجات نماد بی‌نهایت می‌تواند یک گزینه خوب برای انتخاب باشد مخصوصا اگر طرفدار طرح های ساده و زیبا یا سبک های مینیمال باشید.

نماد قلب در بدلیجات


یکی از آشناترین نمادها در بدلیجات که ردپای آن در بین بدلیجات هر فرد وجود دارد نماد قلب است. همان‌طور که انتظار می‌رود معنی این نماد، عشق و دوستی است. نماد پرطرفدار قلب با وجود ساده بودن، تاریخچه‌ای طولانی از هنرهای روم باستان دارد. نماد قلب به شکل‌های مختلفی مثل توخالی، تو‌پر، چندتایی، یا ترکیب شده با طرح های دیگر در بین بدلیجات وجود دارد که هر کدام می‌تواند مفهوم خاصی را به معنای اصلی قلب اضافه کند. برای مثال قلب بالدار به معنی روحیه شاد، قلبی پر از عشق و آزاد است، قلب دوتایی نشان‌دهنده عشق علاقه شدید بین دونفر است یا قلب توخالی به معنای قلب پذیرای عشق است. اگر می‌خواهید اقدام به خرید بدلیجات باکیفیت برای یکی از عزیزان خود کنید و عشق علاقه خودتان را در قالب هدیه به او برسانید، بدلیجاتی که دارای نماد قلب، گزینه خوبی هستند.

پرندگان در بدلیجات


پرندگان از موجودات محبوبی هستند که در بین بدلیجات نیز جا باز کرده‌اند. چه از دوستداران این پرندگان باشید و چه نباشد در داستان خرید بدلیجات مورد علاقه‌تان خرید بدلیجات با رنگ ثابت و با طرح پرندگان مختلف می‌تواند نظر شما را جلب کند. هر یک ازین پرندگان یک مفهوم خاص را منتقل می‌کنند. جغد که یکی از پر استفاده ترین هاست به معنای هوش و ذکاوت است و نماد پرستو که معمولا توسط زوج‌های جوان استفاده می‌شود به معنی عشق و ثبات است. گنجشک و کلاغ نیز از پرندگانی هستند که در زیورآلات استفاده می‌شوند و به ترتیب مفهوم های اجتماعی بودن و فرصت‌طلبی را منتقل می‌کنند

نماد چشم در بدلیجات


دیدن نماد چشم در بدلیجات در بین اکثر ما مفهوم چشم زخم و دوری از آن را یادآوری می‌کند. افراد معتقد به این مفهوم باور دارند که این نماد انرژی‌های منفی را از آن ها دور می‌کنند. البته همه افرادی که از بدلیجات دارای نماد چشم استفاده می‌کنند به این مفهوم اعتقادی ندارند و گروهی از آن‌ها صرفا به دلیل جذابیت و زیبایی در خرید بدلیجات باکیفیت نماد چشم را انتخاب می‌کنند. نماد چشم در بدلیجات با رنگ های مختلفی به کار می‌رود که معروف ترین آن‌ها آبی و آبی آسمانی است.

حشرات مختلف در بدلیجات


حشرات نیز از نماد های زیبا در دنیای بدلیجات هستند که طرفداران خودشان را دارند. برخی از نمادهای پرطرفدار و معروف که ممکن است در خرید بدلیجات باکیفیت به آن‌ها بربخورید پروانه، عنکبوت و عقرب هستند.
پروانه در علم روانشناسی نماد پروانه به معنای بیرون آمدن از اندوه و یک شروع زیبا و جدید است. این مفهوم در واقع برآمده از زندگی این حشره زیباست که پس از یک زمان مشخص از کرم به حشره‌ای زیبا تبدیل می‌شود. نماد پروانه در بدلیجات مختلف حس خوب و انرژی مثبت زیادی را منتقل می‌کند و در خیلی از ادیان یک نماد محترم به شمار می‌رود. پروانه نماد تغییر،‌ جاودانگی و آزدی است.
عنکبوت عنکبوت به خاطر روش های ماهرانه‌ای که برای شکار استفاده می‌کنند نماد زیرکی است. همچنین به عنوان نمادی برای مرگ و تولد دوباره شناخته میشود. اگر به این مفاهیم علاقه مند هستید، خرید بدلیجات و طرح عنکبوت به شما پیشنهاد می‌شود
عقرب این نماد کمی ترسناک در خرید بدلیجات، معمولا انتخاب افراد درون‌گراست. عقرب نماد تحت کنترل گرفتن چیزهاست.

نماد‌های به‌کار رفته در بدلیجات تنوع بسیار بالایی دارند و هر کدام از آن‌ها در فرهنگ های مختلف ممکن است یک معنی متفاوت و حتی منحصر‌به فرد داشته باشند. توجه به معنی نماد در خرید بدلیجات می‌تواند به شما تجربه یک خرید بهتری را هدیه دهد و باعث شود هنگام خرید بدلیجات باکیفیت چه برای خودتان و چه برای کادو دادن به عزیزانتان حس بهتری داشته باشید.