menu
۰
سبد خرید

چگونگی آپلود فیلم در یوتیوب


همانطور که می دانید یوتیوب (Youtube) یک سرویس اشتراک ویدئو است که توسط شرکت گوگل پشتیبانی می شود. این سرویس جهانی امروزه مخاطبان زیادی را از آن خود کرده و تبدیل به یکی از رسانه های مطرح و پر بیننده جهانی شده.
در این سرویس کاربران می توانند ویدئو های مفید را در یوتیوب آپلود نمایند. برای جلوگیری از نقض قوانین حق نشر و جلوگیری از محتوای غیر اخلاقی یوتیوب راهکارهایی را پیش بینی کرده است مثلا موزیک داخل ویدئوی آپلودی را بررسی می نماید و آن را با موزیک های موجود در بانک اطلاعاتی خود بررسی می نماید تا از نشر غیر مجاز آهنگ های دارای حق نشر جلوگیری کند.

آموزش آپلود ویدئو در یوتیوب از روی کامپیوتر یا لپتاپ


فایل ویدئوی مورد نظر خود را از روی دوربین یا موبایل بر روی کامپیوتر کپی نمایید. برای آپلود ویدئو ابتدا می بایست فرمت ویدئو را به فرمت قابل قبول برای آپلود در یوتیوب تبدیل نمایید. یوتیوب مجموعه وسیعی از فرمت ها را پشتیبانی می کند که عبارت است از:
AVI ، 3GPP ، MOV ، MP4 ،MPEG یا .MPG ، FLV ، FLV ، M4V ، M4V ، WMV WEBM

چگونگی آپلود فیلم در یوتیوب | نیدورا

به سایت یوتیوب وارد شده و از آنجایی که این وب سایت توسط گوگل پشتیبانی میشود از حساب کاربری خود برای ورود (sign in) به آن استفاده نمایید.
بر روی کلید ″Upload″ کلیک نمایید. این کلید بالا سمت راست قرار گرفته است. بر روی ″Select files to upload″ کلیک نمایید. تا امکان انتخاب فایل برای آپلود فراهم شود. شما همچنین می توانید فایل های مورد نظر را کشیده و در قسمت مربوطه رها کنید.
اگر حساب خود را تایید نکرده باشید امکان ارسال ویدئو با مدت حداکثر 15 دقیقه را دارا می باشید. حساب کاربری خود را می توانید با در خواست ارسال پیامک فعال تمایید.
شما همچنین امکان آپلود ویدئو که مستقیما از وب کم شما ضبط شده است را دارید. به محض انتخاب فایل آپلود ویدئو به صورت خودکار فعال می گردد و شما به صفحهای هدایت خواهید شد که در آنجا اطلاعات بیشتری از ویدئو را وارد نمایید. جزییات مورد نظر خود را وارد نمایید.
حتما Description را پر نمایید تا بینندگان اطلاعات بیشتری راجع به ویدئوی شما داشته باشند. همچنین بوسیله Tag ها می توانید ویدئو خود را در ستون ویدئو های مرتبط در صفحه نمایش دیگر ویدئو ها به نمایش در آورید.
با گزینه Privacy می توانید مشخص کنید که ویدئو شما در نتایج جستجو نمایش داده شود یا خیر. ویدئو های خصوصی فقط برای کسانی قابل نمایشند که لینک آن ویدئو را داشته باشند.

چگونگی آپلود در یوتیوب در موبایل و تبلت


علاوه بر روش فوق در موبایل و تبلت ها می توان از اپلیکیشن یوتیوب نیز برای آپلود استفاده کرد.
تمامی مراحل آپلود به صورت بالا می باشد ولی برای بررسی دقیق و تجزیه تحلیل نمایش ویدئوها توصیه میشود از وب سایت یوتیوب استفاده کنید.

عناوین جستجو شده مرتبط:
چگونگی آپلود در یوتیوب ، آموزش آپلود در یوتیوب ، آموزش چگونگی آپلود در یوتیوب ، how to upload in youtube , uploading in youtube , upload videos on youtube ، چگونه در یوتیوب فیلم آپلود کنیم ، آموزش آپلود فیلم در یوتیوب

فروش ویژه بدلیجات و اکسسوری به مدت محدود
برای مشاهده و خرید بر روی لینک زیر کلیک کنید

بدلیجات و اکسسوری