menu
۰
سبد خرید

تامین کننده نیدورا شوید

نیدورا بستری مناسب برای کسب و کارهای کوچک تا بزرگ برای فروش کالاهای مختلف است. در طراحی نیدورا به نحوی عمل شده تا حداکثر سادگی در استفاده از آن چه برای خریدار و چه برای تامین کنندگان فراهم شود. خدمات ما در حال حاضر در محدوده شهر تهران بوده و طبیعتا توانایی همکاری با کسب و کارهایی را داریم که مکان فیزیکی آنها در این محدوده باشد.

چه کسانی می توانند با نیدورا همکاری کنند؟

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که کالایی برای عرضه بصورت آنلاین داشته و کالای آنها نیازمند اخذ مجوز جداگانه (مثلا دارو،سلاح،غذا و غیره) نباشد و همچنین محل فیزیکی کسب و کار آنها تهران باشد می توانند با نیدورا همکاری کنند. لازم به ذکر است که محل فیزیکی لزوما ملک اداری یا تجاری نبوده و این الزام برای اطمینان از دریافت به موقع کالا توسط خریداران می باشد.
لطفا در نظر داشته باشید که نیدورا قبل از تایید هر تامین کننده محصولات و سایر مولفه ها را بررسی کرده و حق امتناع از همکاری با هر تامین کننده ای را برای خود محفوظ می داند.

چه کالاهایی برای فروش در نیدورا مناسب نیستند؟

از آنجایی که فروشگاه نیدورا متعهد به رعایت قوانین و ضوابط کلی کشور و همچنین قانون تجارت الکترونیک می باشد و همچنین برخی کالاها در راستای بازار هدف نیدورا نبوده از پذیرفتن برخی کالاها و یا تامین کنندگان معذور خواهیم بود.

چگونه برای همکاری با نیدورا اقدام کنم؟

شما می توانید فرآیند پیوستن به نیدورا را با تماس با هر یک از روش های زیر شروع نمایید. عضویت شما در کمتر از ۳ روز کاری انجام خواهد شد.

تماس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۷۷ بخش امور تامین کنندگان شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر

ارسال ایمل به آدرس همراه با اطلاعات تماس شما و مختصری توضیح در باره کسب و کارتان.